Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Satanistky mají vlastní plavky: Bikiny s pentagramem

Lepé děvy podléhající životnímu stylu vamp, satanismu a hrátky s ďáblem si mohou na léto přichystat vlastní plavky. Společnost MassBlack pro ně za 49 dolarů připravila bikiny s pentagramem.

Plavky s pentagramem pocházejí z kolekce The Ritual Collection, přičemž písmeno T ve slově Ritual je obráceno, aby vše připomínalo obrácený kříž, což je pro satanisty a satanistky jeden z klíčových symbolů. Mezi další patří pentagram, který připomíná hlavu kozla.

Černá je barva naše

Základní barvou těchto dvoudílných plavek je černá barva. Bílá nebo třeba azurově modrá by asi tolik nevynikla. Opět to vychází z charakteristik těch, kteří se věnují černé magii, obětují zvířátka a poslouchají hard core muziku. Abyste na pláži skutečně zaujala, je vhodné doplnit image o nějaké tématické tetování. S nápisem na levém rameni ve znění „666 Forever“ nic nezkazíte.

Nikdy nevíte, jestli na břehu jihočeského rybníka nepotkáte stejně naladěný protějšek, se kterým budete po nocích vyzývat Světlonoše.