Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Černé plavky pro slečny a dámy

Představujeme vám první letošní ochutnávku dámských černých plavek v různých střizích jako jsou jedno a dvoudílné plavky, tankiny a bikiny.

Černé plavky představují módní stálici na plavkovém trhu. Černá barva je velmi praktická, neboť ji lze libovolně kombinovat s dalšími barvami. Na rozdíl třeba od zlatých plavek černé plavky dobře schnou.

Černé bikiny aka dvoudílné plavky

Černé bikiny jsou v módním segmentu nejvyšší metou. Chcete-li nosit dvoudílné plavky, musíte mít dobrou figuru, abyste si mohla bikiny dovolit nosit bez posměchu.

Černé bikiny

Černé jednodílné plavky

Naopak jednodílné plavky, černé i jinak barevné či vícebarevné může nosit téměř každá žena. Stačí si jen pohlídat vhodnou velikost. Jednodílné plavky jsou vhodné pro kondiční a sportovní plavání. Oproti bikinám mají tu výhodu, že si nemusíte po každém tempu neustále upravovat prsa.

Černé jednodílné plavky

Černé tankiny

Tankiny stojí obecně na pomezí mezi bikinami a jednodílnými plavkami. Chcete-li okolí ukázat své bříško, avšak máte trochu kilogramů navíc, jsou tankiny pro vás doslova ideální.

Černé tankiny

Těhotenské plavky

Vlastní kategorii představují těhotenské plavky, které jsou vyráběny jako jednodílné. Na tomto místě je ovšem vztyčit varovný prst a dodat, že plavání by měly zvážit ty ženy, které jsou v režimu rizikové těhotenství.

Černé těhotenské plavky