Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Hubneme do plavek (1. díl)

Na začátek upozorníme, že hubnutím si můžete přivodit i vážné zdravoní komplikace. To především tehdy, rozhodnete-li se pro drastické způsoby snižování tělesné hmotnosti nějakou radikální dietou. V žádném případě nelze tento způsob shazování přebytečných kilogramů doporučit.

Přirozenost a přiměřenost

Přemýšlíte, jak hubnout, když ne drasticky tím, že nebudete tři měsíce jíst a namísto jídla se napijete vody? Shazování váhy spočívá především ve správné životosprávě, dostatku pohybu, zklidnění a snížení stresu na minimum. Jak tedy na to?

Jezte často a v menších dávkách

Snídaně je hlavní jídlo dne. Pokud si tuto jednoduchou myšlenku nevštípíte do hlavy a nezačnete se jí řídit, těžko dosáhnete kýžených výsledků bez následků. Není příliš těžké si ráno uvařit ovocný nebo bylinkový čaj, sníst jogurt, celozrnnou housku a k tomu si dát jablko. Kombinací na zdravou snídani je požehnaně. Celá procedura vám zabere 20 minut vašeho času. Ani další jídla během dne neomezujte. Jezte pravidelně a v menších dávkách. Nacpat do sebe oběd a poté už nic dalšího nevěstí nic dobrého.

Zklidněte se

Druhým bodem je zklidnění se. Neponocujte, uléhejte do postele včas a dopřejte si dostatek kvalitního spánku.

Dostatek pohybu

Nemusíte týrat tělo v posilovně. Stačí jednou denně ujít rychlejší chůzí tři kilometry. Udává se, že po nějaké době se vaše hmotnost přizpůsobí optimální váze.

Tento výčet jak hubnout do plavek je stručný a časem ho budeme aktualizovat a přidávat další články. Svět plavek není jen o posledním sexy looku či modelu, nýbrž i o radosti z pohybu a pobytu mezi lidmi na čerstvém vzduchu.