Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Jednodílné plavky na léto 2012

Největším trendem pro letní sezónu 2012 jsou plavky v černobílé kombinaci. Můžete použít i barevné kombinace. Nemáte-li však dokonalou postavu a na jaře jste nestihli cvičit, můžete opticky svou postavu obejít a pomocí jednodílných plavek skrýt drobné nedostatky.

Plavky jednodílné

Nejdůležitější při výběru barev a střihů jednodílných plavek je vyhnout se všem motivům, které přitahují pozornost. Nejlepší je proto mít plavky s kolečky nebo květinami. Mějte na vědomí, že tmavá barva pomáhá zakrýt hubenost a světlé naopak vaši váhu odlehčí.

Plavky jednodílné jsou vhodné pro všechny typy letních sportů. Kromě plavání je můžete nosit i při hraní plážového volejbalu.

Pro letošní sezónu budou in výrazné náušnice, šátky, krajkové deštník nebo saténové stuhy. Kromě toho také klobouky, velké plátěné tašky (například tašky Converse) a samozřejmě sluneční brýle. Tyto jednotlivé součásti oblečení k jednodílným plavkám nepochybně patří.

Nezapomeňte, že krása je velice relativní pojem a každé ženě sluší něco jiného. Některá může nosit bikiny zavázané na velmi tenké šňůrky, jiné sluší plavky jednodílné a s konzervativním střihem a barvou.

Černobílá kombinace plavek je pro léto 2012 trendy, stejně jako duhové barvy s flitry, gumovým potiskem a kovovým (metalovým) detailem. Ten je in.