Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Troje plavky pro aktivnější dovolenou

Výběr plavek je závislý i podle toho, jaké aktivity chcete provozovat o dovolené. Jestliže se chcete letos vydat aktivnější cestou, měli byste k tomu zvolit i vhodný úbor do vody.

Pryč jsou doby, kdy ženy měly jedny plavky na pět let, ve kterých plavali, opalovali se anebo chodili na kratší výlety po okolí. Doba pokročila a s ní požadavky na jednotlivé aktivity. Chcete-li se o dovolené hýbat a strávit jí pokud možno v pohybu, měli byste se poohlédnout po takových plavkách, které jsou určené pro kondiční plavání.

Pokud se chystáte strávit aktivnější dovolenou, u které nebudou chybět vodní radovánky, vybírejte raději z jednodílných modelů plavek.

Dámské jednodílné plavky

Úplným základem pro kondiční, ale i rekreační plavání jsou jednodílné plavky. Ty mohou být v mnoha provedeních, střizích a barvách. Pro běžné použití stačí bohatě jednobarevné plavky.

Tankiny

Avšak ani s tankinami nic nezkazíte. Nebudete se v nich možná při plavání cítit tak pohodlně jako v jednodílných plavkách, zato nebudete muset řešit oblečení pro aktivity jako jsou procházky nebo výlety ve zvolené destinaci. Topovitý horní díl tankin umožňuje plynulé přecházení z vody na souš, respektive na aktivity, které s plaváním nemají příliš společného.

Speciální plavky do vody

Úplně poslední možností, jaké plavky si pořídit, jsou speciální plavky, které se používají při závodech anebo při potápění. Tyto plavky jsou natolik praktické, že je mohou nosit i ty ženy, které se sportovnímu plavání nevěnují, avšak s jednodílnými plavkami nejsou spokojené.