Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Plavky s potisky zvířátek

O tom, že letos nebude na koupalištích nuda se můžete přesvědčit tak, že se podíváte na nejnovější trend, kterými jsou plavky se zvířátky.

Plavky se zvířecími motivy nejsou nic nového. Každoročně můžete na pláži zahlédnout ženu nebo muže, kteří mají na sobě černobílé plavky, které připomínají zebří pruhy, případně srst nějaké dravé šelmy či hadí kůži. Co nás však dostalo, jsou plavky s roztomilými motivy zvířátek jako jsou kočičky, pejsci či pandy. Chcete-li vypadat drsně, můžete koťata vyměnit za tygra.

Plavky se zvířecími potisky

Plavky potištěné v Polsku

Fotografie plavek pocházejí z polského internetového obchodu mrgugu.pl, který prodává oblečení s potisky zvířat, budov, přírodních scénerií a dalšími zajímavými tématy.

Na uvedené koláži jsme vybrali jen takové plavky s potisky a vzory, které nás nejvíce zaujali. Motivů je v tomto e-shopu k dostání více. Cena plavek se pohybuje okolo 80 zlotých, což při přepočtu na české koruny podle kurzu České národní banky ke dni vydání tohoto příspěvku je zhruba 483 korun.