Chybová zpráva

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).

Bikiny

Dvojdílným plavkám se rovněž říká bikiny.

Plavky vybírejte podle typu postavy

Výběr správné velikosti plavek (nebo spodního prádla) je mnohdy nadlidský výkon. Seznámíme vás s několika tipy, jak vybrat vhodný střih plavek podle vaší postavy.

Victoria´s Secret představuje Bikiny Mixer

Tři z několika Victoria´s Angels předvádí v novém klipu kolekci bikin na letošní rok. Podívejte se, jak to Behati, Candice a Elyse v bikiny mixéru, jak je spot nazván, sluší.

Bikiny sexy look

Konec dubna nám připomenul blížící se léto. Jestli jste si ještě nepořizovali plavky, je načase. Podívejte se na několik modelů, ve kterých budete vypadat opravdu sexy.

Plavky monokiny

Plavky monokiny v sobě kombinují jedno a dvoudílné plavky a bikiny zároveň. Monokiny jsou chytře vymyšlené. Svou neobvyklostí jsou vhodné pro ženy, které se cítí být jedinečné.

Plavky Roxy bikiny

Nemusíte se bát, že by firma Roxy vyráběla třetí typ plavek. Bikiny označují dvoudílné plavky.

Nebojte se plavek pestrých barev

I v letošním roce 2012 budou v kurzu dámské plavky zejména v pestrých barvách. Nejžádanějšími barvami budou plavky v barvách duhy – růžová, fialová, modrá, červená, žlutá a zelená.

Slovníček bikin

Oproti jednodílným plavkám mají dvoudílné plavky několik zvláštností. Dělí se do několika skupin (např. bikiny, tankiny, monokiny apod.).

Horní díl plavek

Pod pojmem horní díl plavek se nejčastěji myslí plavková podprsenka nebo top.

Plavky tankiny

Přehledné a srozumitelné informace o plavkách tankiny. Naučte se rozpoznávat plavky tankiny. Seznámíme vás stručně s historií tankin.

Bikiny

Bikiny přitahují ženy i muže od jak živa. Příslušnice něžnějšího pohlaví se v bikinách mohou cítit vyzývavě až svůdně a navíc se mohou hezky opálit.

Stránky

Subscribe to RSS - Bikiny