Chybová zpráva

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).

Pánské plavky

Podívejte se na stránky, které jsou o pánských plavkách.

Jaké plavky vybrat?

Otázka, jaké plavky si vybrat na aktuální letní sezónu nenechá žádnou ženu chladnou.

Pánské plavky Litex

Pánské plavky Litex patří k tomu nejlepšímu, co si můžete na tuzemském trhu s pánskými plavkami koupit. Módní vzory jsou řešeny kreativně a muži se v plavkách Litex cítí dobře.

Plavky s nohavičkou

Již delší dobu neplatí, že plavky s nohavičkou se používají jen u pánských plavek. Podobně na tom mohou být i dámské plavky. Zejména pak ty jednodílné.

Nebojte se plavek pestrých barev

I v letošním roce 2012 budou v kurzu dámské plavky zejména v pestrých barvách. Nejžádanějšími barvami budou plavky v barvách duhy – růžová, fialová, modrá, červená, žlutá a zelená.

Spodní díl plavek

Spodní díl plavek se užívá v těch případech, kdy žena nosí tzv. bikiny (dvoudílné plavky). Své místo mohou mít i u mužů, kteří naopak ke svému pobytu u vody nepotřebují horní díl plavek.

Pánské plavky

Vybrat vhodné pánské plavky může být neskutečná věda.

Retro plavky

Líbí se vám filmy pro pamětníky? Jak v nich Oldřich Nový svádí krásky nejen v barech a tančírnách, ale i na pláži či na břehu rybníka? Pokud ano, určitě jste si všimli retro plavek.

Subscribe to RSS - Pánské plavky