Chybová zpráva

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).

Victoria´s Secret

Victoria´s Secret představuje Bikiny Mixer

Tři z několika Victoria´s Angels předvádí v novém klipu kolekci bikin na letošní rok. Podívejte se, jak to Behati, Candice a Elyse v bikiny mixéru, jak je spot nazván, sluší.

Fotografie plavek Victoria´s Secret

Přinášíme několik fotografií plavek Victoria´s Secret na letošní letní sezónu. Věříme, že si určitě vyberete ty plavky, které se vám budou nejvíce líbit.

Bikiny Victoria´s Secret

V letošním roce připravila firma Victoria´s Secret novou kolekci bikin (dvoudílných plavek). Plavky Victoria Secret se číslují podle tradičního XS, S, M, L, XL a XXL.

Monokiny Victoria´s Secret

Monokiny jsou klasické jednodílné plavky Victoria´s Secret. Monokiny se hodí pro kondiční plavání, neboť se působením vody nijak nerolují.

Tankiny Victoria´s Secret

Plavky tankiny Victoria´s Secret jsou rozumným kompromisem mezi jednodílnými a dvoudílnými plavkami.

Plavky Victoria´s Secret 2013

Plavky Victoria´s Secret přinášejí i do letošního roku plno různých kombinací a kreací, které si mohou dívky, ženy a dámy obléknout a vyjít si s nimi na mořskou pláž anebo jen do m

Subscribe to RSS - Victoria´s Secret