Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Dvoudílné plavky Litex bez výztuže

Firma Litex pro letošní léto připravila celkem dvoje dvoudílné plavky bez výztuže. Většina letních modelů plavek je v řadě Puzzle Litex, která nabízí více variací pro horní a spodní díly plavek.

Dvoudílné plavky bez výztuže

Dvoudílné plavky Litex bez výztuže
Zavazování plavek je za krkem a na zádech. Kalhotky jsou bokové a plavky jsou vyzdobeny kamínky Swarovski. Plavky jsou podšité. Složení: 80 % polyamid a 20 % elastan. Velikosti: 36, 38 a 40. Barevné provedení: světle modrá a zelená.

Dvoudílné plavky Litex bez výztuže jsou vhodné pro ženy, které nechtějí anebo nemůžou používat košíčky s kosticemi a jinými výztuhami.

Dvoudílné plavky bez výztuže

Dvoudílné plavky Litex bez výztuže
Zavazování plavek za krkem a na zádech. Kalhotky jsou bokové s podšívkou. Výzdoba je provedena pomocí kamínků Swarovski. Složení: 80 % polyamidu a 20 % elastanu. Velikosti: 36, 38, 40. Barva plavek: středně modrá a žlutá.

Tags: