Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Plavky Triumph - Fashion

Plavky Triumph Fashion jsou rozděleny do třech kategorií - High Fashion, Manhattan a Mombasa. Každá z těchto kategorií obsahuje několik plavek.

Každá žena tak může na vlastní kůži začít příjemný pocit z haute conture, která přináší kolece High Fashion. Luxusní materiály doplňují kameny Swarovski, které dávají ženám pocit luxusu.

Plavky Triumph High Fashion

Plavky Triumph jednodílné Plavky Triumph jednodílné s kosticí
Plavky Triumph dvoudílné s kosticí

Plavky Triumph Manhattan

Plavky Triumph Manhattan jsou ušlechtilé, nadčasové, elegantní a jednoduše kouzelné. Zkrátka taková je kolekce Manhattan.

Plavky Triumph dvoudílné vyztužené Plavky Triumph dvoudílné vyztužené

Kombinace haute conture a kamenů Swarovski je High Fashion plavek Triump, které dají každé ženě okusit pocit luxusu a vysoké životní úrovně.

Plavky Triumph Mombasa

Plavky Mombasa vycházejí z etno vzorů, které jsou ve stylu jednoduchých vzorů, přírodních barev a barev země. Rafinovaně kombinují různé doplňky a každá žena v těchto plavkách budí dojem přirozené elegance.

Plavky Triumph Mombasa dvoudílné s kosticí Plavky Triumph Mombasa dvoudílné bandeau
Plavky Triumph Mombasa dvoudílné vyztužené

Tags: