Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Plavky Victoria´s Secret 2013

Plavky Victoria´s Secret přinášejí i do letošního roku plno různých kombinací a kreací, které si mohou dívky, ženy a dámy obléknout a vyjít si s nimi na mořskou pláž anebo jen do městských lázní.

Společnost Victoria´s Secret vyrábí několik druhů plavek. Mezi ně patří například bikiny, tankiny, anebo si lze vybrat z jednodílných plavek, tzv. monokin.

Plavky Victoria´s Secret Plavky Victoria´s Secret Plavky Victoria´s Secret

Victoria´s Secret nebo Victoria Secret?

Tímto pomyslným jazykovým okénkem se pokusíme upozornit na častou chybu při psaní značky Victoria´s Secret. Společnost se plným názvem jmenuje Victoria´s Secret a plavky této firmy patří mezi luxusní kousky jako jsou třeba plavky Triumph či plavky Roxy.

Častou chybou v písemném projevu je neuvádění onoho koncového ´s. Vzniká tak nový tvar této značky jako třeba plavky Victoria Secret. Občas se může stát, že namísto Victoria se, alespoň v Česku, někdo překlepne na Viktoria, či dokonce na Viktoria Sekret. Jak sami vidíte, dostává tak relativně známá firma zaměřená na luxusní spodní prádlo úplně jiný význam.

Plavky Victoria´s Secret Plavky Victoria´s Secret Plavky Victoria´s Secret

Victoria´s Secret Miraculous

Společnost Victoria´s Secret vyrábí podprsenku Miraculous, která má košíčky vyztužené speciální výztuží. Díky tomuto „triku“ získají prsa ženy až o dvě čísla větší velikost. Jde v podstatě o zdokonalenou obdobu podprsenku push up efektem. Kromě zpevnění prsou, dojde i k jejich zvětšení. Ženy tak nemusejí podstupovat plastickou operaci ňader a ušetří tak kromě času i peníze.

Podprsenky Miraculous se tak vyrábějí jak pro spodní prádlo, tak i pro plavky. V obou případech mají pro ženy ten efekt, že jim opticky zvětší prsa.

Podprsenka push-up Victoria´s Secret

Plavky z kolekce Victoria´s Secret používají podprsenku push-up s vyjímatelnými vycpávkami. Mohou se například zavazovat vzadu za krkem. Kalhotky mohou být například ve stylu „foldover low-rise“, tj. dají se shrnout a tím si každá žena zvolí, jak vysoké je chce mít. Plavky Victoria Secret jsou vyráběny nejčastěji z nylonu a spandexu.

Každým rokem připravuje firma Victoria´s Secret nové kolekce plavek. Nejinak je tomu i na letošní letní sezónu. Plavky Victoria´s Secret 2013 jsou stejně jako v minulosti opět vzhledově velice precizní a splňují požadavky žen na módní kousek oblečení, který si rády vezmou na pláž anebo do veřejných lázní. Dvoudílné plavky Secret se hodí na slunění, jednodílné naopak na kondiční plavání.

Módní značku Victoria´s Secret podporuje jedna z nejlépe placených českých topmodelek Eva Herzigová. Ze světových celebrit přehlídkových mol jsou to například Naomi Campbell nebo německá modelka Heidi Klum.

Plavky Victoria´s Secret Plavky Victoria´s Secret

Historie firmy Victoria´s Secret

Na svět přišla firma Victoria´s Secret v roce 1977 v americkém San Francisku. Založil ji pan Roy Raymond, který prosadil, že i nakupování spodního prádla a plavek může být zábava. Vycházel totiž ze svých zkušeností coby pozorného manžela, které své choti nakupuje spodní prádlo.

O pět let později v roce 1982 koupila americká společnost The Limited firmu Victoria´s Secret. Ta se o dalších deset stala jedničkou ve Spojených státech v prodeji spodního prádla. Jen v posledním desetiletí 20. století vydělaly plavky a další produkty společnosti Victoria´s Secret miliardu dolarů.

Angels a Victoria´s Secret

Velkou zásluhu na úspěšných prodejích spodního prádla a plavek mají Angels (Andělé, Andílci), což jsou světové top modelky, které propůjčili svou tváří a jméno společnosti Victoria´s Secret. Mezi světové modelky, které podporují tuto značku lze jmenovat například Naomi Campbell, Tyru Banks nebo Heidi Klum. Z českých modelek je neznámější Eva Herzigová, Karolína Kurková anebo Daniela Peštová.

Angels Victoria´s Secret