Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Chlapecké plavky

Chlapecké plavky představují další relativně významný segment v plavkách rozdělených podle pohlaví.

Plavky pro chlapce se naštěstí neřídí takovými módními trendy jako je tomu v případě dámských plavek nebo dívčích plavek. Vypadat dobře a barevně a stylově k sobě ladit tak chtějí zejména matky potomků. Proto není na plážích nouze o takové pohledy, kdy se celá rodinka vyšňoří do jedné značky, třeba do Areny nebo Roxy a producírují se pak po koupališti takto vystylováni.

I při nákupu chlapeckých plavek platí jedno pravidlo. Mladí muži by se měly v plavebním úboru cítit pohodlně. Jestli budou chlapecké plavky modré či béžové je věc vkusu jednotlivých nositelů.

Chlapecké plavky Adidas

Ani chlapeckým plavkám se nevyhnul zájem o plavky Adidas, které patří mezi nejčastější plavky kupované u nás. Tato původem německá značka původně vyráběla boty, avšak v posledním půlstoletí se velice rychle rozšířila i do dalších oděvních segmentů, mezi které je výroba oblečení, potažmo plavek patří.