Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Plavky s nohavičkou

Již delší dobu neplatí, že plavky s nohavičkou se používají jen u pánských plavek. Podobně na tom mohou být i dámské plavky. Zejména pak ty jednodílné.

Plavky s nohavičkou dávají plavkám, jedno jestli jde o pánské plavky či dámské, nádech elegance a vybraného vkusu.

Pánské plavky s nohavičkou

Pánské plavky s nohavičkou jsou k vidění často v provedení boxerek nebo trenýrek. U mužů nejsou plavky s nohavičkou ničím zvláštním. Jde jen o to, jakou má muž postavu a jakou barvu zvolí.

Dámské plavky s nohavičkou

U žen jsou dámské plavky s nohavičkou pokládány za vrchol dobrého stylu. Dámy tak nohavičky u svých plavek ocení zejména v okamžiku, kdy mají štíhlé a dlouhé nohy. Nemusejí si však ani zoufat ženy mající silnější stehna. V tomto případě pak plavky s nohavičkou tento problém milosrdně skryjí.

Jednodílné plavky s nohavičkou perfektně zvýrazňují ženskou figuru.

V každém případě jsou plavky s nohavičkou atraktivní a ve svém šatníku by tyto plavky měli mít všichni, kteří touží po přirozené smyslnosti a originalitě.