Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Značky plavek

V obchodní síti, ale také na pláži se můžete setkat s nepřeberným množstvím plavek všech možných značek. Abychom vám usnadnili výběr vhodné značky, nabízíme základní přehled dvou desítek značkových plavek, které byste v obchodech neměli přehlédnout.

Vybírat si tak můžete nejen podle účelu a střihu, ale také podle barev, vzorů, doplňků. Jestliže preferujete konkrétní značku plavek, o to lépe. v níže uvedeném seznamu si vyberte takového výrobce, který vyrábí plavky, jenž preferujete.

Snažíme se ze všech sil, abychom vám přinesli aktuální informace o jednotlivých značkových plavkách. Značek je ale tolik, že přinášíme jen necelé dvě desítky brandů.

Plavky na webu Top-plavky.cz

O níže uvedených patnácti značkách plavek si můžete přečíst v dalších článcích na tomto webu, který se věnuje top plavkám. Naše kapacity jsou bohužel značně omezené, že jsme museli pečlivě volit, jaké značky plavek zpracujeme do větší hloubky. Věříme, že uděláme radost skalním fanouškům níže uvedených značek, které jsme se rozhodli zpracovat přednostně.

Plavky Adidas
Plavky Calzedonia
Plavky Litex
Plavky Roxy
Plavky Timo
Plavky Triola
Plavky Triumph
Plavky Victoria´s Secret

Značky plavek, o kterých zatím nepíšeme

Snažíme se ze všech sil, abychom vytvořili bohatý informační portál věnující se plavkám a všem doplňkům, které se k tomuto sportovnímu segmentu vztahují.

Plavky Arena
Plavky Axis
Plavky Bandeau
Plavky Billabong
Plavky Calvin Klein
Plavky Diesel
Plavky Etna
Plavky Fantasy
Plavky Feba
Plavky Fox
Plavky Guess
Plavky Hello Kitty
Plavky Horsefeathers
Plavky Kiniky
Plavky Lisca
Plavky Lormar
Plavky Lupoline
Plavky Marko
Plavky Naturana
Plavky New Yorker
Plavky Nike
Plavky O´neill
Plavky Obsessive
Plavky Paloma
Plavky Phax
Plavky Playboy
Plavky Protest
Plavky Puma
Plavky Quiksilver
Plavky Rip Curl
Plavky Self
Plavky Sielei
Plavky Speedo
Plavky Verano
Plavky Volcom