Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Plavky monokiny

Plavky monokiny v sobě kombinují jedno a dvoudílné plavky a bikiny zároveň. Monokiny jsou chytře vymyšlené. Svou neobvyklostí jsou vhodné pro ženy, které se cítí být jedinečné.

Světlo světa spatřily monokiny v roce 1964. Od začátku milénia nabývají monokiny opět na své oblíbenosti.

Neobvyklé střihy monokin

Plavky monokiny jsou zajímavě střihově řešené. Na jednu stranu mohou vypadat jako klasické bikiny, u kterých pruh plavkoviny spojuje horní a dolní díl. Namísto látky se používají též ozdobné kroužky, sponky nebo tkaničky.

Druhou možností jsou monokiny na bázi jednodílných plavek. Avšak s různými prostřihy, takže plavky jednodílné tak připomínají svým řešením

Horní díl monokin může mít klasická ramínka anebo zavazování kolem krku, případně může být zcela bez ramínek.

Monokiny vyžadují štíhlou figuru

Jedinou a velmi důležitou podmínkou pro nošení plavkových monokin je, že žena či slečna musí mít dokonalé štíhlé tělo. Platí sice zásada, že jednodílné plavky dokáží skrýt sem tam nějaký ten faldík, u monokin to ale neplatí. Máte-li s dokonalostí své postavy trochu problémy, poohlédněte se třeba po tankinách anebo jednodílných plavkách.

Plavky monokiny Victoria´s Secret

Módní značka Victoria´s Secret patří, co se týče monokin, mezi absolutní světovou špičku ve výrobě plavek a spodního prádla. Vybrali jsme proto několik zajímavých modelů těchto plavek jako malou ukázku. Níže uvedené monokiny Victoria´s Secret se dají pořídit od jednoho do dvou tisíc korun. Podívejte se na další plavky monokiny Victoria´s Secret

Victoria´s Secret: Monokiny s leopardím vzoremVictoria´s Secret: Plunge monokiny

V monokinách se špatně opaluje. Zejména v těch, které mají různé prostřihy, případně širší pruh látky spojující dolní a horní díl plavek. Pokud byste se v nich přesto rozhodla strávit nějakou dobu na sluníčku, výsledkem mohou být dost bizarní a roztodivná opálení.

Victoria´s Secret: Monokiny s volánkyVictoria´s Secret: Monokiny s push-up podprsenkou