Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Plavky Triumph 2013

Plavky Triumph jsou nekorunovaným králem na trhu s plavkami. Společnost Triumph International má tradice delší než 150 let. Během této doby firma dokázala získat respekt na světovém trhu se spodním prádlem a plavkami.

Nosit plavky Triumph znamená mít na sobě nejlepší technologii, bezvadné střihy a šití a v neposlední řadě i pocit výjimečnosti, neboť plavky Triumph nejsou pro každého. Zvláště z cenových důvodů.

Plavky Triumph Chameleon Plavky Triumph Manhattan

Triumph plavky v kostce

Kdybychom měli jednou větou napsat plavkách Triumph, bylo by to asi toto. Luxusní vzhled a provedení plavek Triumph jasně převažuje nad všemi dalšími firmami vyrábějící plavky.

Mezi nejpopulárnější dámské plavky Triumph patří především jednodílné plavky.

Společnost Triumph každý rok připraví novou kolekci plavek. Pro letošní rok jsou připraveny plavky, které si můžete prohlédnout na těchto stránkách.

Plavky Triumph Mandalay

Plavky Triumph znamenají v módním světě zaměřeném na plavky absolutní vrchol. Dlouhá tradice firmy jakoby určovala kvalitu a inovativní přístupy k tvorbě plavek.

Plavky Triumph jsou pro letošní rok 2013 připraveny ve třech prodejních segmentech v devíti řadách. Široký záběr plavek Triumph je dán zejména dlouhou historií firmy a také skvělými módními návrháři, kteří vědí, co ženy chtějí nosit.

Tags: