Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Plavky Roxy bikiny

Nemusíte se bát, že by firma Roxy vyráběla třetí typ plavek. Bikiny označují dvoudílné plavky. Název dostali podle atolu Bikini ležícího v Tichomoří, na kterém v letech 1946 až 1958 provedli Američané 23 zkušebních jaderných výbuchů. Název Bikiny dostaly díky tomu, že čtyři dny před přehlídkou provedli Američané zkušební jaderný výbuch. Bikiny měly označit výbuch v módním světě. Povedlo se. Od té doby můžete na všech plážích potkávat ženy v bikinách.

Plavky Roxy Circus Line Scooter Pant

Mezi hlavní představitelky, které se zasloužily o masové nošení bikin patří nepochybně francouzská filmová herečka Brigitte Bardotová nebo bondgirl v podání herečky Ursuly Anderssové. Ta v jedné scéně filmu Doktor No vystupuje z moře v bílých bikinách s nožem za opaskem. Fanoušci se rovněž mohli inspirovat scénami z filmu Beach Party natočeného v roce 1963.