Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Plavky podle střihu a typu

Plavky volíme podle jejich účelu. Ty mohou být u každého vždy trochu odlišné. V plavkách byste se navíc měli cítit pohodlně a bezpečně. Neměli byste se rozhodovat na základě jednotlivých značek nebo dokonce jen podle barev či doplňků k plavkám.

Platí, že pro každé pohlaví, věkovou skupinu a pro plánované použití se hodí jiné plavky. Jinak se budou rozhodovat lidé, kteří chtějí plaváním získat dobrou figuru a plavou z kondičních důvodů. Odlišný výběr plavek provedou například slečny a dámy, které chtějí v plavkách vypadat co nejvíce sexy.

Bikiny Victoria´s Secret Monokiny Victoria´s Secret
Jednodílné sportovní plavky Litex Tankiny Victoria´s Secret

Představíme vám několik základních střihů a typů plavek. Výčet berte prosím orientačně. Pokusili jsme se o maximální zestručnění tématu. U každého střihu plavek či jeho typu uvádíme pro lepší názornost i doprovodný obrazový materiál v podobě fotografií a obrázků.

Plavky podle střihu a typu

Jednodílné plavky
Dvoudílné plavky
Bikiny
Tankiny
Plavky se sukénkou
Plavky s nohavičkou
Horní díl plavek
Spodní díl plavek