Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Horní díl plavek

Pod pojmem horní díl plavek se nejčastěji myslí plavková podprsenka nebo top. Jestliže preferujete bikiny čili dvoudílní plavky, nabývá pro vás do význam určité variability pro horní díl plavek.

Položme si ruku na srdce a upřímně si přiznejme, že kdyby ženy používaly jednodílné plavky, svět by byl o něco jednodušší. Nechme však tohoto pseudofilozofického přemítání a představme si aktuální trendy na poli horních dílů plavek pro letošní sezónu.

Horní díly plavek znamenají stejnou plejádu různých střihů, stylů, barev a použitých materiálů jako je tomu u spodních dílů plavek.

Základní vymezení horních dílů plavek

Charakteristika žen, které nosí dvojdílné plavky, se tak vztahuje zejména opalovací typy. Horní díl plavek by tak měl být výroben z rychle schnoucího materiálu a současně odolný vůči krémům na opalování. Hodní díly by měly být lehce rozepínatelné, aby jejich nositelky nebyly závislé na druhé osobě.

Proč horní díly plavek?

Horní díl plavek využijí zejména ty ženy, které se rády opalují. Plavání v těchto plavkách možné také je, ale ne na kondiční styly zaměřené na vytrvalost a rychlost. Tedy pokud si nositelky dvoudílných plavek nechtějí neustále upravovat prsa v podprsenkových košíčcích.

Horní díl plavek bez ramínek

Svět spodního prádla a jím nahlížený módní a praktický styl naplno vtrhl i do světa výrobců plavek. Proto se hodní díly plavek rozlišují na ty bez ramínek a ty s ramínky. Každá žena si tak může zvolit takovou kombinaci, která jí nejvíce vyhovuje.

Horní díl plavek pro plnoštíhlé

Samostatnou kapitolou výběru a kombinací horních dílů plavek jsou pro ženy a dámy, které mají střední až plnoštíhlé postavy. Další informace naleznete v článku Plavky pro plnoštíhlé

S horním dílem plavek souvisí i další téma a to Plavky podle velikosti košíčků podprsenky