Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Plavky Timo 2012

Plavky Timo vyrábí stejnojmenná česká firma. Zaměřuje se kromě plavek i na spodní prádlo nebo na noční prádlo.

Vyrábí a vyvíjí prodej spodního a zdravotního prádla. Na českém trhu patří Timo mezi nejvýraznější. Mezi cíle firmy je dlouhodobě zvyšovat kvalitu vyráběných plavek, klade důraz na konkurenceschopné ceny a plavky Timo nabízí v co nejvyšší kvalitě.

Plavky Timo mohou být vyrobené i z bavlny, které jsou upleteny zvláštní přízí upravenou Modal nebo Tactel. Pro dívky a ženy vyrábí Timo plavky ve velikostech i E, F, G, H, I nebo J.

Plavky Timo Plavky Timo
Plavky Timo Plavky Timo

Dámské plavky Timo

Dámské plavky Timo jsou vyráběny z klasických elastických materiálů, které jsou dováženy ze zahraničí. Firma chce svými plavkami podporovat vzhled a sebevědomí ženy a dívky při každé činnosti.

Několikrát do roka nabízí Timo své kolekce spodního prádla, ale i plavek. Plavky Timo jsou tak stále trendy a moderní, což řada žen oceňuje a je věrná této tuzemské značce.

Cenové rozpětí plavek Timo se pohybuje od zhruba 700 korun do 1300 korun.

Prohlédněte si plavky Timo, které patří mezi nejkvalitnější v České republice vyráběné plavky. Fotografie modelek a aktuálních letních vzorů plavek.

Avšak ani muži nepřijdou u firmy Timo zkrátka. I na ně společnost myslí a nabízí jim trendy plavky a další druhy spodního prádla.

Barevné vzory plavek Timo

Plavky Timo nabízejí pro ženy v letošní sezóně několik barevných vzorů. Jde o celkem čtyři vzory, které společnost Timo pojmenovala jako barva 80, 82, 90 a 92.

Barevné provedení plavek Timo Barevné provedení plavek Timo
Barevné provedení plavek Timo Barevné provedení plavek Timo

Plavky Timo vyrábí stejnojmenná česká společnost, která se kromě plavek zaměřuje i na sortiment spodního a nočního prádla.

Tags: