Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Bikiny

Bikiny přitahují ženy i muže od jak živa. Příslušnice něžnějšího pohlaví se v bikinách mohou cítit vyzývavě až svůdně a navíc se mohou hezky opálit. Muži naopak po dámách v bikinách pokukují zejména ze sexuálního podtextu.

Bližší informace o bikinách naleznete v článku Dvoudílné plavky. V tomto příspěvku se podíváme na to, jak mohou bikiny změnit spotřebitelské chování a seznámíme vás s různými možnostmi, kde ženy v bikinách můžete vidět či potkat.

Biki, biki, bikiny

Bikiny se v průběhu desetiletí staly doslova každodenní letní záležitostí. Módní návrháři a výrobci plavek je doslova milují. Mohou na nich každoročně prezentovat nové kreace, aniž by vyčerpaly svůj tvůrčí potenciál.

Ženy v bikinách lze nejčastěji nalézt u vody. Jedno jestli jde o Máchovo jezero, Středozemní moře nebo Tichý oceán. Ani u bazénu vedle vašeho domu nebude vaše partnerka či dcera v bikinách přehlédnuta.

Rafinovanost bikin

Potenciál bikin spočívá zejména v jejich rafinovanosti. Tento malý oděvní prvek odhaluje téměř vše, co není hanbaté. Umně zakrývají ty partie ženského těla, které se odkrývají jen zrakům vyvolených a to ještě ne pokaždé.

Bikiny se tak kromě sportovního odvětví hodí i ve filmovém, reklamním a pornografickém průmyslu. Všude zde je za určitých okolností ukázat spanilou děvu jak se prochází po břehu průzračně modrého moře, opaluje se nahoře bez anebo si užívá náruživého sexu s neméně dobře vypadajícím partnerem v rámci snímků s hvězdičkou.

Oblast bikin čili dvoudílných plavek je natolik široká, že i jednotlivé díly mají své významy. Přečtěte si na další stránce další informace o jednotlivých druzích bikin, jako jsou monokiny, tankiny, string bikiny, tanga, T-back, V-kiny a mikrokiny.