Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Plavky se sukénkou

Plavky se sukénkou představují atraktivní a originální prvek, kterým zejména slečny a ženy mohou ozvláštnit svůj plavkový outfit.

Jak je patrné z úvodu tohoto příspěvku, plavky se sukénkou patří mezi oblíbené doplňky, jenž ozvláštňují dámské plavky a dívčí plavky.

Jednodílné plavky se sukýnkou

Jednodílné plavky se sukýnkou jsou častěji k vidění, než dvoudílné plavky se sukénkou. Plavkyně v plávkách se sukénkou vypadá jako baletka či primabalerína.

Sukénka nebo sukýnka?

Také vám vrtá hlavou, jestli je správně česky výraz plavky se sukénkou či plavky se sukýnkou? Máme na to snadnou odpověď. Je to úplně jedno. Nejsme Ústav pro jazyk český při Akademii věd ČR. Proto nerozlišujeme, jestli píšeme plavky se sukénkou či sukýnkou.

Dámské plavky se sukýnkou

Dámské plavky se sukýnkou mohou být za určitých okolností praktickým doplňkem, které si může žena na sebe obléci. A to například v situacích, kdy je vhodné, aby příslušnice něžnějšího pohlaví byla dostatečně oblečena, ale neklade se přílišný důraz na to, jak bude zahalena. Podobně mohou být třeba i legíny se sukýnkou.