Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Plavky Calzedonia 2013

Plavky Calzedonia jsou synonymem letošního léta. Jde o jedny z nejkvalitnějších plavek. Vyrábí je italská firma Calzedonia, která velic dobře ví, co od těchto plavek ženy a dívky očekávají.

Plavky Calzedonia vyrábí italská stejnojmenná firma, která sídlí ve Veroně od roku 1986. Mezi hlavní výrobní programy patřila na samém začátku firmy prodej punčoch a plavek pro děti, muže a ženy. V současné době má Calzedonia obchodní zastoupení po celé planetě. Plavky prodává ve více než tisícovce ochodů.

Plavky Calzedonia

Mezi hlavní obchodní strategii firmy Calzedonia patří důraz na kvalitní a moderní trendy plavky a další oblečení. Pro zákazníka je připraven skvělý poměr mezi kvalitou a cenou.

Trendy plavek Calzedonia 2013

Hlavním trendem plavek Calzedonia 2013 je důraz na veselé barvy, batiku nebo třeba přírodní barvy. Pro letní sezónu vyvinula společnost Calzedonia několik modelových řad. Mezi ně patří řada Into the Blue, dále pak Rockin Romance, Army Chic nebo Amber Reflection. Více informací si přečtěte v článku: Letní kolekce plavek Calzedonia 2012

Plavky Calzedonia nabízí i modelové řady jednodílných plavek. V minulém a letošním roce je tváří plavek Calzedonia modelka Gisele Bündchen.

Plavky Calzedonia

Kolekce plavek Calzedonia 2013 se nese v duchu mladistvého ideálu a hezky vypadajících plavek.

Plavky Calzedonia

Plavky Calzedonia