Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Plavky tankiny

Přehledné a srozumitelné informace o plavkách tankiny. Naučte se rozpoznávat plavky tankiny. Seznámíme vás stručně s historií tankin.

Tankiny plavky poznáte jednoduše. Jsou vždy dvoudílné v následující kombinaci: kalhotky a tílko coby vršek plavek. Tílko může vystřídat ještě top. Plavky tankiny se tak hodí pro všechny ženy, které chtějí z jakýchkoliv důvodů zakrýt své bříško. Buďto s ním nejsou spokojené, anebo jsou těhotné.

Plavky Tankiny

Plavky tankiny mají pestré vzory, které jsou vhodné i pro mladé dívky, které se chtějí líbit. Rovněž ani konzervativní vzhled plavek není k zahození. Oblíbili si ho především ženy ve středních letech, které i po několika dětech zůstávají pro atraktivní pro své vrstevníky.

V plavkách Tankiny vás na pláži nikdo nepřehlédne. Budete královnou pláže nebo břehu rybníka.

Charakteristické znaky tankin

Plavky tankiny mají odnímatelné a zároveň nastavitelná ramínka, která lze nosit také s ramínkem za krkem. Podšívka vyplňuje prsní partie s gumou pod ňadry. Košíčky jsou měkké a zdobí je mašlička, která je umístěna vpředu. Střih je do písmene A s potiskem. Materiál je u většiny plavek tankiny tvořen ze 70 procent polyamidem, 17 elastanem a ze 13 procent polyesterem.

Plavky tankiny tvoří vlastní kategorii v celém plavkovém odvětví. Inspirujte se fotografiemi s aktuálními módními trendy plavek tankiny.

Historie tankin

Historie plavek tankiny sahá do minulého století. Tehdy módní návrháři vyslyšeli potřebu žen po zahalení určitých partií jejich těl. Tankiny totiž horní podprsenkový díl plavek nahrazují topem nebo tílkem. Tyto plavky tak mohou nosit i ženy, ke kterým nebyla příroda příliš štědrá, jenž ale zároveň mají dobrou postavu, avšak na dvoudílné plavky není.

Komu jsou plavky tankiny určeny

Plavky tankiny jsou určeny každé dívce a ženě, která nechce z jakéhokoliv důvodu nosit klasické plavky. Řada nositelek plavek tankiny si je dělají i tím, že si k plavkovým kalhotkám vezmou klasický top nebo těsnější tričko.

Info o tankinách

Tankiny plavky tvoří spodní a horní díl plavek, které jsou oproti běžným dvoudílným plavkám (bikinám) pod košíčky rozšířeny o pruh z plavkového materiálu, který dosahuje až na úroveň břicha.

Plavky tankiny těží z oblíbeného sportovního střihu. Ten vám umožní věnovat se různým sportovním aktivitám. Kromě plavání nebo opalování v plavkách tankiny můžete hrát například plážový volejbal, běhat, jezdit na kole nebo na inline bruslích. Nemusíte si tak hlídat výstřih jestli zbytečně okolí nevystavujete své vnady na obdiv.

Tankiny, tankyny, tankyni nebo tankini?

V našem malém jazykovém okénku se podíváme, jak lidé často plavky tankiny označují. Na samém začátku upozorňujeme, že tankiny nejsou značkou, jako třeba Adidas, Litex nebo Felina. Jde o samostaný druh plavek, které se třeba od těch dvoudílných či jednodílných odlišují jiným střihem. Řada lidí užívá ve slově tankiny měkké i a ve výsledku to pak vypadá tak, že píší plavky tankini. Zřídka se dá nalézt i spojení plavky tankyny případně plavky tankyni. V posledních třech případech, tedy tankini, tankyny i tankyni se jedná o pravopisné chyby. Správný název tak činí plavky tankiny.