Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Dámské plavky Adidas

Firma Adidas vyrábí, stejně jako jiné módní společnosti, plavky pro ženy. Označuje je jaké dámské. Kromě toho firma vyrábí i plavky pro dívky a děti, ale o tom v samostatných článcích. Dámské plavky Adidas vynikají svým kvalitním zpracováním, i přesto, že jsou vyráběny v asijských továrnách.

Adidas dbá prostřednictvím svých manažerů kvality o to, aby každé plavky, každá výrobní řada plavek byly kvalitní a zákazníci nikdy nepoznali tzv. hluchý výrobek který se označuje jako zmetek.

Módním hitem letošního roku jsou střihy dámských plavek, které připomínají prvorepublikovou éru plavek, které nosily ženy na veřejných plovárnách. Abyste si připomněly onu dobu, shlédněte český snímek Protektor, ve kterém se v jedné scéně na břehu řeky objevuje herečka Klára Melíšková.

Dámslé plavky Adidas Soft WB Suit

Plavky Adidas - Protektor

Prohlédněte si fotografie dámských plavek Adidas, které firma připravila pro letošní letní sezónu.

Fotografie: Dámské plavky Adidas

Plavky Adidas dámské

Plavky Adidas dámské

Plavky Adidas dámské

Plavky Adidas dámské

Plavky Adidas dámské

Tags: