Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Dětské plavky

U dětí je jedna velká potíž. Cokoliv jim dnes koupíte, už jim zítra nebude. Totéž platí i o dětských plavkách.

Dětské plavky nabízejí podobné množství různých kombinací jako dámské nebo pánské. Jen s tím rozdílem, že děti nebudou příliš řešit například velikost košíčků podprsenek nebo to, jestli barevně ladí s maminkou. Plavky dětské jsou tak do určité míry samostatnou kapitolou.

Dítě by se v plavkách mělo cítit dobře, neměly by ho nikde škrtit, ani být zbytečně volné. Rodiče by měli před a při koupi dětských plavek zvážit, jestli je opravdu nutné kupovat pro chlapce plavky v barvách duhy a pro dívky naopak tmavší odstíny. Už malé holčičky se chtějí líbit a chlapečci nic takového zřejmě neřeší. A pokud ano, tak jde vesměs jen o ojedinělé případy.

Plavky Adidas má celá rodina

Má-li váš potomek dětské plavky Adidas, budete je mít i vy coby jeho rodiče. Značka plavek Adidas patří na našem trhu mezi nejoblíbenější. Dětem zřejmě bude jedno, jestli mají na svých plavkách tři pruhy. Nevíte-li jaké plavky svým ratolestem koupit, určitě nic nezkazíte s motivy oblíbených kreslených postaviček. Takové dětské plavky Disney v nejednom dítěti rozbuší jeho malé srdíčko.