Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Dvoudílné plavky

Léto a začátek podzimu označovaný jako babí léto si nelze představit bez koupání a opalování na pláži či na břehu jihočeského rybníka. Dvoudílné plavky nosí převážně slečny a dívky. Rovněž i ženy, které mají hezkou postavu.

K letním aktivitám patří i příslušná letní móda. Dvoudílné plavky neboli bikiny na sobě mají nejčastěji ženy a dámy, které vypadají, jako by vypadly z módního žurnálu. Plavky skládající se ze dvou dílů – horního a dolního – tak nabízí nositelce zdravé sebevědomí. Touha líbit se i na tom nejveřejnějším místě chce každá žena.

Plavky dvoudílné Plavky dvoudílné Plavky dvoudílné Plavky dvoudílné

Dvoudílné plavky pro každou ženu

Paleta dvoudílných plavek je dostatečně široká. Na své si přijdou jak mladé dívky školou povinné, tak i jejich starší soukmenkyně studující střední, vyšší odbornou nebo vysokou školu, či jsou v tomto věku.

Plavky dvoudílné nabízejí zejména pro muže atraktivní podívanou. Jejich nositelka v nich neskryje nějaké to kilíčko navíc. Mohou je nosit i starší dámy. Podmínkou pro všechny věkové kategorie je, že by žena nosící dvoudílné plavky měla mít dobrou postavu, o kterou se stará nejen v bazénu, ale i ve fitness centru či v partnerském loži při jistých radovánkách.

Materiály, které se na plavky používají jsou natolik příjemné, že vám nevadí, ani když jsou mokré.

Plavky dvoudílné, neboli bikiny by neměli chybět žádné ženě, která o své tělo pečuje a dopřává mu pravidelný pohyb.

Dvoudílné plavky nabízí variabilitu

Dvoudílné plavky jsou pro léto jako stvořené. Můžete v nich plavat, opalovat se, hrát plážový volejbal a balit pánské osazení koupališť.

Kromě těchto jistě veselých aktivit můžete dvoudílné plavky různě kombinovat s dalšími doplňky. Nejčastěji se nabízí top namísto horního dílu. Touto jednoduchou změnou můžete získat pohodlné oblečení třeba pro plážový volejbal.

Odebráním horního dílu v podobě plavkové podprsenky a následnou náhradou za top získáte další druh plavek, kterým jsou tankiny.

Jestliže se chystáte na letní akci k přátelům anebo přímo v areálu lázní se koná nějaká neformální akce, můžete si na spodní díl plavek natáhnout minišortky nebo minisukně. Rovněž ani klasická zavinovací sukně není na škodu. Tímto připadáním změníte koupací úbor na nezávazně neformální obleček.

Výhody dvoudílných plavek

Každého muže napadne, že největší výhodou dvoudílných plavek je odhalení co největšího povrchu těla ženy. Ten si tak může mezi slečnami v bikinách vyhlédnout potenciální objekt touhy na letní románek anebo příležitostný flirt.

Pro ženy jsou naopak dvoudílné plavky výhodné zejména holdují-li opalování. Zkuste se opalovat v jednodílných plavkách. Tento klad je rovněž vhodný i pro ty ženy, které se nerady opalují. Pauzu mezi jednotlivými aktivitami tak mohou využít pro slunění a chytání bronzu.

Prakticky založené ženy si mohou pro letní sezónu pořídit více dvoudílných plavek. Jestliže si vyberou dobře, mohou jednotlivé díly umně kombinovat. Spodní díly plavek a horní díly plavek tak představují další oblast, o které si můžete na tomto webu přečíst zajímavé informace.