Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Dívčí plavky

Dívčí plavky jsou určené pro mladé slečny, které již nejsou dětmi a zároveň ani ženami. Zkrátka něco mezi. Vybrat vhodné dívčí plavky tak může být pro nejednoho rodiče složitý úkol. Mladé dívky nechtějí žádné plavky s dětskými motivy.

Dívčí plavky Adidas

Chybu při výběru rozhodně neuděláte, koupíte-li své dceři, neteři či vnučce dívčí plavky Adidas. O této značce píšeme nadstandardně dobře, ale co naplat, když jde o jednu z nejpopulárnějších značek plavek v České republice. Mladé dívky tak plavkami Adidas rozhodně nepohrdnou.

Slečny a mladé dívky se mohou dostat do dilematu, zda-li si pořídí jednodílné či dvojdílné plavky.

Dívčí plavky jednodílné

I malé dámy musí pečlivě zvážit, jestli si pořídí jednodílné plavky anebo dvoudílné plavky. Pro dívky sotva odrostlé školním lavicím představují jednodílné plavky zejména nulové řešení

Dívčí plavky dvoudílné

Podobně jako dospělé ženy i dívky mohou nosit dvoudílné plavky. Slečny musí pečlivě zvážit, jaké dvoudílné plavky si nakonec pořídí. Stejně jako pro dospělé, mají i dívky na výběr z mnoha druhů dvojdílných plavek.