Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Spodní díl plavek

Spodní díl plavek se užívá v těch případech, kdy žena nosí tzv. bikiny (dvoudílné plavky). Své místo mohou mít i u mužů, kteří naopak ke svému pobytu u vody nepotřebují horní díl plavek.

Praktické využití bikin je dáno zejména pro ženy, které se rády opalují. Pro trhání plaveckých rekordů raději zvolte dámské jednodílné plavky, zejména ty se zaměřením na výkonností styl plavání.

Platí zásada, že ženy používající spodní díly plavek mají o dost větší možnosti skloubit své výtvarné cítění a přivést svůj cit pro krásu do absolutního stavu. Ostatně mít spodní díl plavek černý a vrchní díl naopak bílý může být pro někoho vrcholem vkusu. Tato prvoplánovitá kombinace však není příliš odvážná, neboť po ní sáhne sedm z deseti žen.

Podobně je na tom i kombinace, kdy má žena horní i spodní díl plavek bílý a její mužský protějšek má plavky černé. Obdobně může působit i rozverná rodinka s dětmi. Ani nechceme popisovat jaké kombinace ve variantě černá-bílá může vymyslet průměrná vdaná žena. Vy však nechcete patřit mezi šedý průměr.

Spodní díly plavek volte podle horního dílů

Platí zásada, že spodní díl od plavek byste měli volit pod horního dílu. Vámi výsledná kreace by měla odpovídat jak vzhledově, barevně, tak i při použití materiálů oběma dílům plavek.

Netradiční spodní díly plavek

Mezi relativně netradiční, ale o to více módní, elegantní a sexy prvky, spodní díl od plavek patří především různé sukénky, sukýnky, šortky, tanga, sukně nebo legíny. Ano čtete správě. I k plavkám se mohou nosit legíny.

Černý spodní díl plavek

Vlastní kapitolou je spodní díl plavek, který je celý černý. Podobným příkladem je i to, kdyby byl bílý.

Opakem spodního dílu plavek jsou horní díly plavek.