Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Plavky Litex 2013

Plavky Litex pocházejí z dílen české společnosti Litex, která sídlí v Litomyšli. Plavky jsou vyráběny z kvalitních španělských, italských a francouzských materiálů nejvyšší kvality.

U plavek Litex si můžete být jisti, že nebyly vyrobeny v Číně. Podle řady průzkumů je značka Litex na tuzemském trhu nejznámější. Předčí tak další tuzemské výrobce jako je Timo nebo Triola.

Plavky Litex Plavky Litex Plavky Litex

Kromě plavek vyrábí Litex i sportovní oblečení, termoprádlo a oděvní doplňky. Každý rok tak můžete zahlédnout ženy, muže, ale i děti v plavkách Litex.

Společnost Litex přichází v letošním roce s bohatou kolekcí plavek, které potěší všechny věkové kategorie. Plavky Litex jsou zaměřeny jak na ženy, které se mohou těšit z jednodílných plavek a dvoudílných plavek a muže, tak i děti z řad chlapců a dívek.

Dámské plavky Litex

Dámské plavky Litex představují pro řadu žen doslova požehnání. Firma totiž vyrábí plavky Litex i v nadměrných velikostech podprsenkových košíčků. Ženy mající velikost prsou C, D či E si tak přijdou na své.

Litex nabízí i zakázkovou výrobu. Jestliže dáváte přednost dámským dvojdílným plavkám, můžete si koupit spodní díl plavek a horní díl plavek jednotlivě. Litomyšlský Litex, jehož název je složen ze slov Litomyšl a textil, tak nepřímo podporuje přirozenou kombinatoriku žen a dívek plánující a kupující plavky Litex.

Plavky Litex Plavky Litex Plavky Litex

Dámy tak mohou libovolně kombinovat různé střihy, barvy a velikosti plavek. Kromě dámské kolekce plavek se vyrábí i pánské a dětské plavky Litex. U této české firmy se tak nabízí srovnání nad podobností s šíří výroby podle pohlaví, střihy a funkčností jako třeba u plavek Adidas.

Jednodílné plavky Litex

Pro výkonnostně zaměřené plavkyně a plavce lze doporučit jednodílné plavky Litex.

Plavky Litex katalog 2013

Stáhněte si katalog plavek Litex pro letošní sezónu.

Plavky Litex patří mezi nejznámější českou značku plavek. Každý rok tak můžete zahlédnout ženy, muže, ale i děti v plavkách Litex.

7x o plavkách Litex

  1. Plavky Litex – záruka kvality
  2. Profesionální design plavek
  3. LITEX® technologie
  4. Jedinečný komfort a střih
  5. Svoboda pohybu
  6. Vynikající elasticita
  7. Stálost tvaru

Tags: