Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Jednodílné plavky

Zejména pro kondiční plavkyně se hodí jednodílné plavky. Své opodstatnění najdou i ženy, které potřebují nenápadně ukrýt pár kilo navíc.

I letos v létě budou mít plavky jednodílné úspěch. Stačí zvolit vhodnou barevnou a střihovou kombinaci a úspěch na pláži je předem zaručen. Oproti dvoudílným plavkám jsou jednodílné určeny více pro plavání a náročnější sportovní aktivity. Ocení je zejména i ty ženy, které nechtějí neustálým upravováním košíčků a kalhotek přitahovat nežádoucí pozornost.

Plavky jednodílné Plavky jednodílné Plavky jednodílné

Výhody jednodílných plavek

Mezi hlavní výhodu jednodílných plavek lze považovat jejich praktičnost při kondičním plavání. Další plus ocení zejména ženy, které nemají úplně nejlepší figuru a jednodílnými plavkami maskují nějaký ten kilogram navíc. Výběrem vhodného střihu a barvy tak mohou svou postavu opticky zeštíhlit. Jste-li od přírody baculatější, nečekejte žádné zázraky. Jednodílné plavky tak spíše ocení ty dámy, ke kterým byla příroda o něco milosrdnější.

Plavky jednodílné tak jak je známe nyní, se objevují už na počátku 20. století. Pro jednodílné plavky nemusíte mít úplně dokonalou figuru. Můžete si je obléknout i tehdy, máte-li nějaké to kilo navíc anebo vaše postava není souměrná, jako mají krásky ucházející se o titul česká miss.

Plavky jednodílné si může dovolit nosit každá žena. Oproti dvoudílným plavkám dokáží plavky jednodílné milosrdně skrýt bříško nebo pomerančovou kůži.

S. J. ze seriálu Pobřežní hlídka

Máte-li pochybnosti o praktickém využití dvoudílných plavek, můžete se podívat do fotogalerie na fotky plavčic ze slavného amerického seriálu ze začátku 90. let minulého století Pobřežní hlídka. Kromě hlavní postavy v podání neohroženého rytíře Davida Hasselhoffa byl seriál oblíben zejména pro strohý úbor vodních záchranářek.

Seriálu po několik vysílacích sezón dominovala Pamela Anderson a její bujné vnady.

Coolmax, nylon, elastan a lycra

Základním předpokladem pro letošní léto jsou jednodílné plavky s pohodlným materiálem. Nejčastěji se používá materiál Coolmax nebo ultralehký nylon. V prvé řadě vám musí být plavky příjemné na dotyk. Budete v nich trávit nejeden den na pláži nebo břehu českého rybníku.

Trendem letošního léta jsou plavky jednodílné s klasickými barvami anebo barevné, které si výrobci nemohou nechat ujít. Prodej plavek představuje vrchol letní sezóny. Klasickým materiálem, který je pro jednodílné plavky, ale i ty dvoudílné, jako dělaný je lycra a elastan. Tyto materiály patří mezi nejoblíbenější a nejvíc praktické.

Nevýhody plavek z bavlny

Pro slunění a opalování by měly být plavky spíše z bavlny, které se však nehodí pro plážové sporty, neboť udržují teplo. Rovněž do vody byste s bavlněnými plavkami neměli chodit. Zbytečně drží vodu, což není pro plavky nejlepší.