Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Pánské plavky

Vybrat vhodné pánské plavky může být neskutečná věda. Muži sice na rozdíl od žen netráví celé hodiny a dny chozením po obchodech, ale ani nakupování vhodného plaveckého úboru nemusí být v případě silnějšího pohlaví úplně nejlehčím úkolem.

Pánské plavky mají oproti těm dámským jednu velkou výhodu. Muži si kupují pouze spodní díl. Odpadá jim tak výběr a následné zkoušení plavek podle počtu dílů, velikosti košíčků, barevného sladění. Muži tak při nákupu sledují pouze použité materiály, střih (s nohavičkou nebo slipoidní) a v neposlední řadě i vzory a barvy. To v případě, že chtějí, anebo musejí ladit ke své drahé polovičce.

Vybíráme pánské plavky

Pánské plavky mají jednoduchý tvar, liší se většinou šíří bočního dílu, který tak je buďto třípalcový nebo pětipalcový. Všitá guma v pase je doplněna šňůrkou, která umožňuje plavky zajistit proti padání. Pro vlastní volbu plavek je důležité, abychom se v nich cítili co nejlépe. Sportovní plavky nemohou být v žádném případě volné.

Pánské plavky s nohavičkou

I v letošním roce budou muži preferovat plavky s nohavičkou. Oproti běžnějšímu střihu pánských plavek ve stylu slipů jsou plavky s nohavičkou sexy. Muži v nich nevypadají jako ztřeštění puberťáci s vykrojenými plavkami do tvaru slipů. Pánské plavky s nohavičkou působí oproti slipoidním plavkám více dospěle, mužně chcete-li.

Muži volí plavky Adidas

Podobně jako holicí pěnu nebo jiné výrobky od této německé společnosti i muži preferují pánské plavky Adidas. Nabízí se zde paralela s ženami, které této módní značce také podléhají. Na dalších stupních podle obliby jsou pánské plavky Nike, Speedo, Arena, Litex, Puma, Fox nebo Diesel.