Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Výprodej plavek

Plánujete nákup nových plavek? Ještě než půjdete obhlédnout obchody, podívejte se, jestli nejsou výprodeje plavek. Koupíte tak často značkové kusy za relativně přijatelné ceny.

Jak na výprodeje

Chcete-li si koupit plavky z výprodejů, pečlivě uvažte, kam se pro ně vydáte. Je rozdíl jet na druhý konec města, ve kterém bydlíte, než abyste zašli do obchůdku ve vaší ulici. Více příležitostí pro koupi plavek máte ve větších a velkých obchodech. Zároveň vám hrozí, že kromě nákupu jedněch plavek toho nakoupíte daleko více.

Kde koupit levné plavky?

Slevy nabízejí téměř všichni prodejci a výrobci. Jedno, zda nakupujete v kamenném obchodě nebo v tom internetovém. Důležité je, o kolik je cena plavek nižší oproti té obvyklé.

Mnohdy se dají ve slevě či v jiných prodejních akcích koupit opravdu kvalitní plavky. Třeba plavky Victoria´s Secreta za poloviční cenu, než je běžná.

Tradičním výprodejům se nebrání ani výrobce Litex, u kterého například nyní běží výprodej plavek Litex ještě z loňska, tedy z roku 2011.