Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Jednodílné plavky Litex

Jednodílné plavky mají několik praktických využití. Jestliže jste zdatné plavkyně a nechcete si po každém tempu upravovat plavkovou podprsenku a kalhotky, využijete jednodílné plavky Litex. Stejně tak se jednodílné plavky hodí pro případy, kdy máte o pár kilo navíc. Při vhodném zvolení střihu, barvy a vzoru můžete vypadat jako křehká kytička.

Jednodílné plavky Litex bez výztuže Jednodílné plavky Litex s košíčky push-up
Jednodílné plavky Litex s double kosticí Jednodílné sportovní plavky Litex

Dělení jednodílných plavek Litex

Firma Litex přináší ucelené kolekce jednodílných plavek, které se od sebe kromě barev, vzorů, velikosti a střihu liší i výztužemi košíčků, push-up efektů podprsenek až po sportovní plavky.

Jednodílné plavky Litex cílí na širokou skupinu žen. Nemusíte mít dokonalou postavu, abyste na pláži zazářila. Stačí chytře zvolit jednodílné plavky a budete středem pozornosti.

Prohlédněte si jednodílné plavky Litex

Jednodílné plavky Litex bez výztuže
Jednodílné plavky Litex s košíčky push up
Jednodílné plavky Litex s double kosticí
Jednodílné sportovní plavky Litex