Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Velikosti plavek Timo

Každá žena se potýká s jedním problémem. Jak určit správnou velikost plavek. Tradiční konfekční velikosti mohou u různých výrobců znamenat různé velikosti. Připravili jsme pro vás tabulku velikostí plavek Timo.

Plavky TimoPlavky Timo

Co znamená označení C80?

Písmeno C označuje u plavek Timo hloubku prsních košíčků. Ta se měří tak, že si žena změří nejširší části zad a přes vrcholky ňader. Tento údaj označuje velikost košíčku podprsenky (A, B, C, D, E, F, G, H apod.).

Plavky Timo lze koupit ve velikostech od písmene A až do H a podle čísel od 65 do 115.

Číslo 80 je označení obvodu pod prsy a udává tak velikost v centimetrech. Velikosti se označují u plavek Timo po pěti centimetrech – 70, 75, 80, 85 apod.

Plavky TimoPlavky Timo

Pokud se u objeví u kalhotek velikost 75, znamená to, že k plavkám C80 byly přidány kalhotky, které jsou o jedno číslo menší. Plavky Timo se šijí vždy v setu a to podprsenka a kalhotky.

Jestliže jsou plavky Timo nabízeny ve velikosti C75, znamená to, že velikosti podprsenky je C75 a velikost kalhotek je o číslo menší, tedy 70.

Tags: