Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Calzedonia představila plavky pro letní sezónu 2013

Italská módní společnost Calzedonia představila v Rimini 16. dubna novou kolekci plavek na léto 2013. Fashion přehlídku pojala ve velkém stylu, kromě modelek vystoupila během včera zpěvačka Kesha a herečka Satan Jessica Parker známá ze seriálu Sex ve městě.

Město Rimini nebylo vybráno náhodně. Toto přímořské letovisko je v očích Italů doslova ztělesněním italské letní dovolené a bylo vybráno jako hlavní lokace pro velkolepou Calzedonia show.

Co „upekla“ Calzedonia?

Calzedonia připravila pro letní sezónu novou kolekci plavek pojmenovanou jako Shaping. V ní jsou čtyři modely, které jsou zaměřeny na tvarování a stahování postavy. Avšak bez nepříjemného tlačení, jenž by znepříjemňovaly nošení těchto plavek. Díky zvoleným tvarovacím materiálů, střihů, detailů a barvám vykouzlí na řadě žen harmonickou postavu. Právě důraz na detaily a barvy nenásilnou formou mění vizuální pojetí letního oblečení do vody a nejen tam.

Nejen červené jednodílné plavky

Hlavním tahákem od Calzedonie jsou korálově červené jednodílné plavky, které mají v horní části mašli. Mezi další taháky patří pruhované černobílé plavky, tmavě hnědě plavky se zajímavě řešenou vrchní části a černé plavky bez ramínek. Poslední černé plavky jsou navíc proplétané tmavě modrými pásky na prsou.

Novou kolekci plavek Calzedonia a dalšího plaveckého a plážového oblečení a vybavení si můžete zakoupit ve všech obchodech Calzedonia v České republice a to již od března 2013.

Společnost Calzedonia nejsou jen plavky. Firma vyrábí i spodní prádlo, respektive ve skupině Calzedonia Group jsou tyto značky: Calzedonia, Falconeri, Intimissimi a Tezenis.