Chybová zpráva

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).

Dámské plavky

Dámské plavky jsou, jak to vyplývá z jejich názvu, určené pro dámy, ženy, slečny a dívky.

Calzedonia představila plavky pro letní sezónu 2013

Italská módní společnost Calzedonia představila v Rimini 16. dubna novou kolekci plavek na léto 2013.

Plavky pro plnoštíhlé

I ženy, které mají nějaké to kilo navíc, či jsou plnoštíhlé, si mohou užít léto u vody. Stačí jen vhodně zvolit střih a barvu plavek.

Bikiny sexy look

Konec dubna nám připomenul blížící se léto. Jestli jste si ještě nepořizovali plavky, je načase. Podívejte se na několik modelů, ve kterých budete vypadat opravdu sexy.

Jaké plavky vybrat?

Otázka, jaké plavky si vybrat na aktuální letní sezónu nenechá žádnou ženu chladnou.

Jednodílné plavky na léto 2012

Největším trendem pro letní sezónu 2012 jsou plavky v černobílé kombinaci. Můžete použít i barevné kombinace.

Plavky monokiny

Plavky monokiny v sobě kombinují jedno a dvoudílné plavky a bikiny zároveň. Monokiny jsou chytře vymyšlené. Svou neobvyklostí jsou vhodné pro ženy, které se cítí být jedinečné.

Dámské dvoudílné plavky tankiny

Podívejte se na nové fotografie dámských dvoudílných plavek tankiny. Tyto plavky si našli plno žen, které je rády nosí. A to nejen k vodě.

Fotografie modelek v plavkách tankiny

Prohlédněte si plavky tankiny. Na pláži u moře nebo na břehu rybníku či bazénu budete v plavkách Tankiny jiste k nepřéhlednutí.

Černé dámské plavky s nohavičkou i bez

Pomalu začíná léto a nejedna slečna či dáma začít přemýšlet nad letními modely plavek. Připravili jsme pro vás malou ukázku dámských černých plavek.

Dámské plavky Roxy

Dámské plavky Roxy jsou řešeny do nejmenších detailů. Kromě základní dvoudílné řady plavek, nabízí Roxy i plavky jednodílné.

Stránky

Subscribe to RSS - Dámské plavky