Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Plavky Ladies Litex

Plavky Ladies Litex vychází z potřeb žen, které nemají štíhlou vysportovanou postavu a ani se o ni nesnaží. Firma Litex oproti jiným společnostem, které se zabývají výrobou plavek, pamatuje i na ženy, jejichž postavy jsou střední anebo plnoštíhlé.

Plavky Ladies Litex Plavky Ladies Litex
Plavky Ladies Litex Plavky Ladies Litex

Podprsenky mají košíčky s push up efektem, s vycpávakmi, které nelze vyjmout. Zapínání plavek Ladies může být za krkem, ale také na zádech. Kalhotky jsou široké, ale také středně široké. Na prvním dílu plavek může být řasení. Plavky mají ve většině případů podšívku. Některá i dvojitá ramínka anebo jsou ozdobeny z kamínků Swarovski.

Plavky Ladies Litex jsou určeny pro ženy, které nemají obvyklé konfekční velikosti. Přesto se v plavkách Ladies Litex mohou ženy cítit příjemně a pohodlně, aniž by přitahovali mnohdy nepříjemnou pozoronost opačného pohlaví.

Plavky Ladies Litex Plavky Ladies Litex
Plavky Ladies Litex Plavky Ladies Litex

Plavky Ladies Litex jsou jak jednodílné, tak i dvoudílné. Do této skupiny spadají i Puzzle plavky, které vynikají svou variabilitou po střihové, barevné a vzorkové.

Plavky Ladies Litex Plavky Ladies Litex
Plavky Ladies Litex Plavky Ladies Litex

Velikosti plavek Ladies začínají na čísle 38 a končí na 50. Pro firmu Litex není problém vyrobit i větší velikost. Barevné kombinace vycházejí z obdobných provedeních, jako je tomu u jiných plavek. U kolekce Ladies dbá výrobce zejména na složení vzorů a barev, které vaši postavu zeštíhlují.

Tags: