Chybová zpráva

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/menu.inc).

Historie značky Triumph

Společnost Triumph existuje na světovém trhu již více než 100 let. Vznikla z švábské manufaktury (Německo), která vyráběla korsetové zboží. Firma Triumph je známá zejména spodním prádlem a plavkami Triumph.

V roce 1886 vznikla společnost Triumph. Bylo to v Heubachu a základní kapitál firmy činil 2000 zlatých marek. Firma měla šest zaměstnanců. Již v roce 1891 používala firma moderní materiály a na svou dobu nejlepší technologii. Ve stejném roce firma Triumph podala patent na „průsvitné ošacení z látek“. Ty byly vyrobeny z tkaného skelného vlákna Mica, celuloidu anebo z nerozpustné lakované želatiny. Veškeré látky propouštěly denní světlo. O tři roky později se firmě podařil husarský kousek. Na svou šněrovačku získali dodací smlouvu do tehdy puritánské Anglie.

Na přelomu století byla výroba spodního prádla poněkud uvolněna. Evropanky procházeli emancipací a nechávaly se zlákat módními trendy. Mezi ně patřil tanec tango, které se na přelomu 19. a 20. století vzmáhalo mezi střední a vyšší třídou.

V roce 1926 firma začala firma mezinárodní růst. Místo pro svou první zahraniční pobočku si vybrala švýcarský Curych, který se později stal finanční centrálou celé společnosti. V roce 1930 se firma Triumph stala v Evropě největším výrobcem prádla.

Spojením německého smyslu pro přesnost a obchod a francouzské léžernosti a důraz na detaily, vznikly v průběhu jednoho století plavky Triumph, které patří na špičku svého oboru.

Od té doby firma Triumph roste. Svou výrobu rozdělila na dvě části a část produkce vyrábí v Hongkongu. V průběhu osmdesátých let minulého století firma Triumph uzavřela licenční smlouvy v Kolumbii a Argentině.

V letech 1987 až 1997 se firma Triumph rozšířila do zemí jako je Česká republika, Slovinsko, Polsko, Rusko, Jižní Koera, Srí Lanka, Nový Zéland, Uruguay nebo Kanad. V Thajsku a Maroku byly zřízeny výrobní závody vybavené špičkovou technologií pro výrobu spodního prádla a plavek. Následovala expanze do Číny.

Slogan Triumph zní jednoduše: Triumph. Pro tělo. Pro duši.

Tags: