Chybová zpráva

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).

Dvoudílné plavky

Přečtěte si články na téma dvoudílné plavky.

Plavky vybírejte podle typu postavy

Výběr správné velikosti plavek (nebo spodního prádla) je mnohdy nadlidský výkon. Seznámíme vás s několika tipy, jak vybrat vhodný střih plavek podle vaší postavy.

Victoria´s Secret představuje Bikiny Mixer

Tři z několika Victoria´s Angels předvádí v novém klipu kolekci bikin na letošní rok. Podívejte se, jak to Behati, Candice a Elyse v bikiny mixéru, jak je spot nazván, sluší.

Plavky pro plnoštíhlé

I ženy, které mají nějaké to kilo navíc, či jsou plnoštíhlé, si mohou užít léto u vody. Stačí jen vhodně zvolit střih a barvu plavek.

Bikiny sexy look

Konec dubna nám připomenul blížící se léto. Jestli jste si ještě nepořizovali plavky, je načase. Podívejte se na několik modelů, ve kterých budete vypadat opravdu sexy.

Jaké plavky vybrat?

Otázka, jaké plavky si vybrat na aktuální letní sezónu nenechá žádnou ženu chladnou.

Plavky monokiny

Plavky monokiny v sobě kombinují jedno a dvoudílné plavky a bikiny zároveň. Monokiny jsou chytře vymyšlené. Svou neobvyklostí jsou vhodné pro ženy, které se cítí být jedinečné.

Dámské dvoudílné plavky tankiny

Podívejte se na nové fotografie dámských dvoudílných plavek tankiny. Tyto plavky si našli plno žen, které je rády nosí. A to nejen k vodě.

Fotografie modelek v plavkách tankiny

Prohlédněte si plavky tankiny. Na pláži u moře nebo na břehu rybníku či bazénu budete v plavkách Tankiny jiste k nepřéhlednutí.

Černé dámské plavky s nohavičkou i bez

Pomalu začíná léto a nejedna slečna či dáma začít přemýšlet nad letními modely plavek. Připravili jsme pro vás malou ukázku dámských černých plavek.

Dvoudílné plavky Litex

Dvoudílné plavky Litex se dělí do dvou kolekcí. V první jsou veškeré dvoudílné plavky, které mají košíčky bez výztuže, ve druhé kolekci jsou plavky sportovní.

Stránky

Subscribe to RSS - Dvoudílné plavky