Chybová zpráva

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /home/www/top-plavky.cz/www/top-plavky.cz/includes/common.inc).

Tankiny

Tankiny jsou dvoudílné plavky, které namísto horního podprsenkového dílu mají top či tílko.

Plavky monokiny

Plavky monokiny v sobě kombinují jedno a dvoudílné plavky a bikiny zároveň. Monokiny jsou chytře vymyšlené. Svou neobvyklostí jsou vhodné pro ženy, které se cítí být jedinečné.

Dámské dvoudílné plavky tankiny

Podívejte se na nové fotografie dámských dvoudílných plavek tankiny. Tyto plavky si našli plno žen, které je rády nosí. A to nejen k vodě.

Fotografie modelek v plavkách tankiny

Prohlédněte si plavky tankiny. Na pláži u moře nebo na břehu rybníku či bazénu budete v plavkách Tankiny jiste k nepřéhlednutí.

Plavky tankiny

Přehledné a srozumitelné informace o plavkách tankiny. Naučte se rozpoznávat plavky tankiny. Seznámíme vás stručně s historií tankin.

Dvoudílné plavky

Léto a začátek podzimu označovaný jako babí léto si nelze představit bez koupání a opalování na pláži či na břehu jihočeského rybníka. Dvoudílné plavky nosí převážně slečny a dívky.

Luxusní plavky

Luxusní plavky jsou vesměs takové, které jsou vyráběny některou z prestižních značek. Můžete si být jisti, že použité materiály jsou kvalitní, stejně jako střihy.

Subscribe to RSS - Tankiny